Duminica 17 martie.mp4

Biserica Emanuel este un locas deschis pentru orice persoană indiferent de vârstă, categorie socială sau naționalitate. Vino să ne cunoști și poți alege să faci parte din familia Bisericii Emanuel!

Programul nostru principal este duminica de la ora 13:30. De fiecare dată începem cu un program de laudă și închinare, urmat de scurte indemnuri si un mesaj din Biblie.

Lucrarea cu copiii ocupa un loc esential si in fiecare duminica pot participa la grupa de scoala duminicala unde pot invata din Scriptura pe intelesul lor.

Miercurea de la ora 20:00 ne întâlnim pe zoom pentru închinare și rugăciune.

Te asteptam cu drag in mijlocul nostru!

Domnul sa te binecuvinteze!

Tu esti cel care luminezi a mea carare

Esti sprijin tare in vreme de-ncercare

Niciodata singur nu-s

Sunt pe bratul Tau Isus.

"Şi mi-am întors faţa spre Domnul Dumnezeu ca să-L caut cu rugăciune şi cereri,..." Daniel 9:3

Sambata 3 februarie 2024 de la ora 17:30 sunteti bineveniti la o seara de rugaciune si partasie.